Chodźmy razem!


Dzisiaj wyjątkowy wpis, zamieszczam go z pewnym zakłopotaniem, ale zmusza mnie do tego sytuacja. ‚Marsz Polonia” jest strona internetową, publikowaną od 2012 roku. Powstała jako forum dla emigracyjnych pisarzy i wszystkich patriotów, zdecydowanie opowiadających się za prawdziwą niepodległością Polski. Z czasem okazało się, że „niezłomnych” emigracyjnych pisarzy nie ma tak wielu i przez lata zawartość witryny opierała się także na pomocy rodaków w ojczyźnie.

Dominującym tematem, podejmowanym na http://www.marszpolonia.com jest sprawa wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej, nie unikamy także innych spraw, dotyczących politycznych wydarzeń w Polsce, kultury, muzyki i sztuki.

W ciągu kilku lat zaglądano na nasze łamy dziesiątki tysięcy razy. Nie jest to oszałamiająca oglądalność, ale biorąc pod uwagę, że witryna prowadzona jest jednoosobowo, przez redaktora, starającego się poruszać i znajdować ważne tematy, materiały filmowe i artykuły, to spory sukces.

Nie mamy sponsorów, cała praca włożona w funkcjonowanie strony jest całkowicie społeczna; takie były założenia i takie są także realia. Idealizm nie chroni jednak przed koniecznością opłacania serwera i kosztów utrzymania witryny. kosztuje to rocznie około dwustu dolarów i przez wszystkie lata uzbierała się z tego spora kwota.

Na stronie jest dobrze widoczny czerwony przycisk „Pomoc”, umieszczony w nadziei, że Czytelnicy od czasu do czasu będą wpłacać niewielkie kwoty na potrzeby utrzymania portalu. Tak się jednak nie działo i dzisiaj, wyjątkowo – wprost-  proszę o wsparcie wszystkie osoby, które tutaj zaglądają i znajdują interesujące, ważne materiały.

Zbliża się termin kolejnego uregulowania opłat administracyjnych; bardzo proszę o dokonanie choćby symbolicznych wpłat na konto „Paypal” – poprzez kliknięcie w przycisk „Pomoc”, widoczny w prawej kolumnie przy każdym wpisie. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Serdecznie dziękuję!

Redaktor.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: