Antoni Macierewicz w Toronto – kłamstwo smoleńskie ma pozostać nietknięte


 

Kłamstwo smoleńskie ma pozostać nietknięte

Kolejny fragment wystąpienia Pana ministra Antoniego Macierewicza w Toronto jest rejestracją szczegółowej graficznej analizy rozpady Tupolewa nad Smoleńskiem. Pierwsza prezentacja miała miejsce podczas posiedzenia Zespołu Parlamentarnego. Podczas spotkania z Polonią Antoni Macierewicz zajął się jednak bardzo wnikliwie opisem kolejnych elementów znakomitej wizualizacji. Całość wizualizacji zarejestrowana jest poniżej. 

Zgromadzeni w sali Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Toronto owacyjnie przywitali goszczącego w Kanadzie ministra Antoniego Macierewicza. 15 listopada 2013 Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego d.s. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej przedstawił polskim emigrantom porywający wykład, z którego nawet osoby śledzące na co dzień stan badań przyczyn katastrofy dowiedziały się nowych, wstrząsających szczegółów. Fakty, poparte rzeczowym i wnikliwym komentarzem posła, koordynującego całość niezależnych badań, mają bowiem dodatkową siłę i moc przekonywania. Szkoda, że najbardziej sceptyczni, nadal próbujący doszukiwać się prawdy w oficjalnej wersji katastrofy według Anodiny, Millera i Laska – zapewne nie przyszli na spotkanie. Około dwustu pięćdziesięciu zgromadzonych słuchaczy chłonęło wykład w ciszy.

Spotkanie, zorganizowane przez Klub „Gazety Polskiej” w Toronto trwało ponad dwie godziny.

Ze względu na wyjątkową wagę wykładu Antoniego Macierewicza będziemy udostępniać materiał filmowy z sali SPK we fragmentach tak, by niezwykle ważne dla sprawy wyjaśnienia prawdy o Smoleńsku fakty dotarły do jak największej liczby zainteresowanych.

Drugi fragment, dotyczy kwestii sugerowanej „antyrosyjskości ” Polaków i możliwości współpracy z Rosją.

2 Comments on Antoni Macierewicz w Toronto – kłamstwo smoleńskie ma pozostać nietknięte

  1. Spotkanie bardzo wartosciowe. Pan Posel rzeczowo przedstawil temat. Sporo watkow nieznanych szerzej z mediow. Szkoda, ze nie bylo wiecej czasu przeznaczonego na to spotkanie. Wydawalo by sie, ze bylo nas znacznie wiecej niz 250 osob.

    • Może rzeczywiście było więcej osób. Ci, którzy przyszli, mieli okazję spotkać się z wielkim Polakiem, który znajdzie zaszczytne miejsce w naszej historii.

1 Trackback / Pingback

  1. Symulacja ostatnich sekund lotu Tu-154M | Marsz Polonia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: