Przed drugą turą wyborów prezydenckich


Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy,

Za nami I tura wyborów prezydenckich. Dzięki poparciu ponad 5 milionów Polaków głosujących w Polsce i na całym świecie Andrzej Duda zdobył w niej najwięcej głosów.
Mimo nieprzychylnej postawy mainstreamu nasz kandydat wygrał i ma ogromne szanse na ostateczne zwycięstwo w II turze wyborów, które odbędą się już 23 maja w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej a 24 maja na pozostałych kontynentach.
Wielu z Was, Polaków mieszkających poza granicami Polski nie zdecydowało się z rożnych powodów na udział w głosowaniu w 1 turze wyborów prezydenckich. Namawiam i proszę, abyście zdecydowali się na udział w głosowaniu w 2 turze. Każdy Wasz głos się liczy, każdy może zdecydować o tym, kto przez następne pięć lat będzie głową naszego państwa.
Nawet jeśli nie głosowaliście w I turze wyborów, nadal możecie wziąć udział w II turze. Wbrew informacjom, które wynikają z nie do końca czytelnych przepisów i braku wcześniejszej ogólnodostępnej ich wykładni, każdy mieszkający za granicą Polak będzie mógł po zarejestrowaniu się głosować zarówno korespondencyjnie jak i osobiście w komisjach wyborczych utworzonych poza granicami Polski. Rejestrować się możecie na stronie ewybory.msz.gov.pl. Wybierając głosowanie korespondencyjne musicie zarejestrować się do 14 maja, by głosować osobiście w komisji wyborczej rejestracji musicie dokonać do 21 maja.

Jesteśmy o krok od rozpoczęcia zmian, które mogą odmienić Polskę, które mogą uczynić z naszej Ojczyzny dumny kraj przyjazny swoim obywatelom. Aby tak się stało potrzebna jest nasza pełna mobilizacja.
Razem możemy zmienić Polskę. Sukces jest w zasięgu ręki. Zróbmy wszystko, aby tym razem się udało. Wybierzmy Przyszłość która ma na imię Polska – głosujmy, głosujmy na Andrzeja Dudę.

Adam Kwiatkowski
Poseł na Sejm RP

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: