Marek Baterowicz – AFERZYŚCI I CINKCIARZE


– z pomocą unijnych komisarzy i kierownika Tuska – chcą znowu dorwać się do władzy i dalej rujnować Polskę, ich furia rośnie z dnia na dzień.  Ich szefunio Schetyna z PO ( Pospolite Oczajdusze !) coraz głośniej pokrzykuje w Sejmie,bełkocze coś do pani premier albo do mężów stanu – jak śmie ? Nierozliczony aferzysta! A niejaki Petru – szefunio partyjki broniącej emerytur dla ubeków –  też bełkocze, a na marszach KOD-u wieszczy …rewolucję! W kieszeni nosi chyba gilotynkę, a Kijowski i Michnik także bełkoczą i pieszczą tranzystory do komunikacji z unijnymi komisarzami – zdrajców ci u nas dostatek! Inni  rozsypują sorosiki…Nie brakuje i agentów za-odrzańskich czy za-wołżańskich, a nawet są i krow-odrzańscy, kategoria tajemnicza a są szalenie pracowici: po nocach ściboli taki pan K. idiotyczne komentarze do wpisów na blogach, ciekawe że tylko do moich, bo sądy innych blogerów też muszą ranić jego betonowy światopogląd.  Czyżbym był wrogiem „numer jeden” post-komunistycznego układu ?? Niesamowite,  a jednak tak na to wygląda. Przynajmniej na naszych blogach, bo w sieci liczni agenci z wielkim animuszem hejtują raczej wodza PiS-u, który ostatnio znów mądrze ocenił sytuację: „Ciągle zmagamy się z tym samym, co się zdarzyło za rządów Jana Olszewskiego i w latach 2005-2007. Ciągle zmagamy się z rebelią tych, którzy z tego głęboko chorego systemu czerpali i czerpią korzyści…” Oto w dwóch zdaniach Jarosław Kaczyński trafił w sedno: istotnie,  do władzy chcą powrócić ci, co żyli z Polski, zamiast żyć dla Niej! Te pasożyty  chcą raz jeszcze oplątać Polaków i nadal wysprzedawać narodowy majątek, ci dawni cinckiarze co najpierw otwierali kantorki, robili afery lub uprawiali przemyt,  a dziś trzymają sztamę z banksterami. Utracone okrągłe koryto śni im się po nocach…A zatem kombinują jak powrócić… Jest to pełzający zamach na Polskę, biorą w nim udział  płazy z UE i z Komisji Weneckiej, ale główną siłą tej ofensywy stanowi dywizja resortowych dzieci z „generałem” Michnikiem na czele, który być może z rozrzewnieniem wspomina czasy, kiedy to jego mamusia pisała stalinowskie podręczniki historii, a jego tatuś był kierownikiem Wydziału Prasy. A  brat Stefan podpisywał wyroki śmierci na polskich patriotów, ale Szwedzi ofiarnie bronią go przed sądową „zemstą”, bo widocznie uznali ( jak promotorzy grubej kreski), że sprawiedliwość to…zemsta!

   Jarosław Kaczyński przerwał to samoubóstwienie resortowych dzieci i pokazał, gdzie jest prawdziwa Polska. A jeszcze poprowadził PiS do zwycięstwa w wyborach, nie musiał straszyć rewolucją jak to dziś robią chłopcy KOD-owcy, wrogowie demokracji. Dlatego tak Go nienawidzą i nawet zmuszają dzieci do noszenia baneru z Kaczorem, do którego ktoś z tyłu celuje ze strzelby. Deprawują maluchów kultem zabijania.

   Nie wszyscy jednak Polacy zrozumieli do końca, że ich kraj powinien być Polską, a nie jakąś republiką resortowych dzieci, a w dodatku ze śladami trotylu na prezydenckim Tupolewie! Bo podobno najtrudniej dostrzec prawdę tuż przed sobą. Ale czas ucieka i warto otworzyć oczy. A jak to ujął poeta Bohdan Urbankowski: „Dość cham już bełkotał, czas by krzyknął Kordian!…”

    Niestety, dalej bełkoczą i pokrzykują chamy, a trwa to od wielu lat, nawet gdy pominąć epokę PRL-u i różne pogróżki o odrąbywaniu rąk  w stylu Cyrankiewicza. Po roku 1989 pierwszym pohukującym na Polaków był Peerelczyk Adam Michnik, który gromkim rykiem – „Odpieprzcie się od generała!” ( oczywiście Jaruzelskiego, tego od Wrony ) – rozpoczął nową erę „kultury krzyku”. Dość szybko dorobił się następców jak Palikot, Niesiołowski, Bartoszewski ( „profesor”!) czy Kwaśniewski, choć ten pokrzykiwał łagodniej, o czym świadczy jego słynny apel: „Ludwiku Dorn, nie idźcie tą drogą!”. Dorn jednak tak się przejął, że wystąpił z PiS-u. Perswazja TW Alka  poskutkowała. A dziś mamy nowych krzykaczy jak Schetyna, Petru, Kijowski oraz kilka panienek z Nowoczesnej. A czasem zdarza się to pewnym posłom opozycji w Sejmie.

    Na tle tych krzyków jakże elegancko wypadają przemówienia premier Beaty Szydło albo Prezydenta Andrzeja Dudy, także Jarosława Kaczyńskiego. Po prostu kultura i klasa Polaków bije na głowę „kulturę”  i bylejakość Peerelczyków.

    Niestety moda na krzyk daje o sobie znać również na forum EU, a wśród pokrzykujących na Polskę i Polaków są takie VIP-y jak Schulz, Timmermans, Verhofstadt czy Juncker. Pokrzykuje i Putin, bo denerwują go amerykańskie bataliony rozlokowane na polskim terytorium. Pod tym względem nie jesteśmy jednak odosobnieni, Amerykanie są i w republikach nadbałtyckich, w Czechach i w Rumunii, której Sowieci odebrali po wojnie Mołdawię, rozległą prowincję zamieszkałą przez Rumunów od średniowiecza. Są zatem do wyrównania rachunki krzywd, Mołdawia należy się Rumunii tak jak Lwów Polsce. A jednak łatwiej przyjdzie odebrać Mołdawię niż nasz Lwów, co nie jest nowiną radosną.

   Ale żyjemy w okresie zagrożeń nie tylko zewnętrznych jak ofensywa zielonych ludzików, bo oprócz agresji militarnej grozi Europie chora ideologia gender, którą jej wyznawcy zamierzają rozsadzić europejskie kraje od środka, zniszczyć cywilizację, wytrącić nam z rąk moralną busolę i wywołać cierpienia u milionów, a właściwie już u mutantów ludzi zagubionych potem w poszukiwaniu utraconych tożsamości. Tę iście diabelską ideologię napiętnował właśnie kardynał Walencji Antonio Canizares w homilii wygłoszonej 13 maja:  „ Obowiązuje nas prawo, które stoi w sprzeczności z rodziną, a działania sił politycznych i społecznych, w tym ruchów gejowskich oraz radykalnego feminizmu, forsują podstępną ideologię gender. Sytuacja jest poważna i będzie miała skutki społeczne w przyszłości, może bowiem uderzyć w trwałość małżeństw i rodzinę”…

     Po tych słowach ruszyła fala nienawiści wobec kardynała ze strony środowisk gejowskich i „ideologów” gender. Organizacja Citizen GO w Hiszpanii stanęła w obronie kardynała, urządzając manifestację poparcia dla Niego ( 16 maja w Walencji ). Można też podpisać petycję w obronie kardynała Canizaresa, zredagowaną przez Citizen GO a krążącą w internecie. Polecam bardzo tę petycję, ideologia gender promuje anormalne traktowanie płci u osób, a również zachęca dzieci w przedszkolach do wczesnych eksperymentów z seksem, co zupełnie odbiera im dzieciństwo i prowadzi do trwałych zaburzeń ich psyche oraz do późniejszych kłopotów z osobowością, wywołanych niepożądaną ingerencją w świat doznań seksualnych w wieku przedszkolnym.

    Jest rzeczą skandaliczną, że ową „ideologię” gender promuje też Unia Europejska,  która za taką zbrodnię powinna ulec rozwiązaniu. Unia Europejska znana jest też z tego, że głosi inne absurdy jak np. że marchewka jest owocem, a ślimak jest…rybą lądową! Lewaków w UE bardziej też pasjonują wymiary ogórka niż stan ziół i medycyny naturalnej. A presja Brukseli i Berlina obejmuje coraz więcej spraw, nie tylko kontrowersyjnej kwestii uchodźców, a poszczególne państwa nie są traktowane jako suwerenne podmioty. Apele Merkel irytują, a jej wedykt, że zamknięcie granicy przez Austrię oznacza koniec Europy jest nonsensem. Jeśli tak bardzo pożąda imigrantów, niemiecka ambasada w Libii lub w Turcji może przyjmować podania o azyl, co zapobiegnie tragediom na morzu.

   Za kilka dni Anglicy wypowiedzą się w referendum, co myślą o takiej Unii i czy pragną pozostać w jej ramach. Ostatnie sondaże wskazują na rosnące poparcie dla wyjścia z Unii, bo w końcu Anglicy od wieków lubowali się w „splendid isolation”, a popularne porzekadło głosi, że „każdy Anglik to wyspa”! A może chcą wrócić do dawnych czasów, gdy w XIX-tym wieku mówiono o „merry old England” ?

Marek Baterowicz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: