O seryjnym samobójcy i śmierci chorążego Remigiusza Musia – Antoni Macierewicz


zginal_bo_wiedzial_za_duzo_640x0_rozmiar-niestandardowy

 

Po spotkaniu z Polonią kanadyjską 15 listopada 2013 w Toronto minister Antoni Macierewicz odpowiadał na pytania z widowni. Jedno z nich dotyczyło tajemniczych śmierci osób związanych z wyjaśnieniem tajemnicy tragedii smoleńskiej. Co Antoni Macierewicz sądzi o „seryjnym samobójcy” (termin słynnego blogera „Seawolfa”, kapitana Żeglugi Wielkiej Tomasza Mierzwińskiego ) można dowiedzieć się z zarejestrowanej relacji filmowej. (poniżej)

 

 

W swojej wypowiedzi, Przewodniczący smoleńskiego Zespołu Parlamentarnego wiele miejsca poświęcił postaci chorążego Remigiusza Musia, jednego z pilotów Jaka 40, który lądował w Smoleńsku przed Tupolewem. Jego zeznania podważają kluczowe ustalenia raportu MAK, według którego polskim samolotom podchodzącym do lądowania w Smoleńsku, zezwolono na zejście do wysokości 100 metrów. Chorąży Muś zeznawał, że pilotom nakazano zejść do wysokości 50 metrów. Słyszał także, że podobną komendę przekazano kapitanowi Arkadiuszowi Protasiukowi, pilotowi Tupolewa 154M.

 

Przed rokiem, po tragicznej śmierci chorążego Musia podano, że Pilot zginął śmiercią samobójczą.

Ustalenia te budzą powszechne wątpliwości.

 

Pozostałe relacje filmowe ze spotkania z Antonim Macierewiczem w Toronto, w tym przełomową analizę rozpadu Tupolewa, mozna znależć w poniższym linku:

 

https://marszpolonia.com/2013/11/26/antoni-macierewicz-czy-odzyskamy-polske-prezydenta-lecha-kaczynskiego/

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: