Smoleńsk – piąta rocznica


Piąta Rocznica

Mija pięć lat od katastrofy smoleńskiej. Kto odpowiada za tę tragedię, która powinna wstrząsnąć światem, a została wpisana na listę zwykłych wypadków lotniczych?

Fakty jednoznacznie wskazują na zamach:

rozkradziony i zdewastowany wrak pozostawiono w Rosji, podobnie jak czarne skrzynki, zmanipulowane w skopiowanych wersjach. Tysiące części rozrzuconych wokół miejsca katastrofy, wskazuje na wybuch, podobnie jak badania końcowych sekund lotu i analiza rozerwanych szczątków Tupolewa.

O pomstę do nieba wołają szczegóły rozdzielenia programu wizyty w  Katyniu, oddanie śledztwa Rosji, kłamstwa o przekopaniu ziemi na metr w głąb i pracy „ramię w ramię” polskich i rosyjskich patomorfologów.

Lista jest długa, ale najbardziej drastyczne detale nie robią wrażenia na obojętnej i zmanipulowanej części Polaków. Prawda o Smoleńsku jest prawdą niechcianą, niewysłuchiwaną, nieprzyjmowaną do wiadomości.

Fakty są ignorowane, wyniki poważnych badań naukowych wyszydzane, zgoda na zalutowanie w Moskwie trumien i  bulwersujące przypadki zamiany ciał ofiar i ich profanacji traktowane jako rezultat „ruskiego bałaganu”.

Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa – powtarzane uparcie przez komisję MAK, Millera i oddziały usłużnych dziennikarzy okrywają prawdę mgłą dezinformacji. To fałsz, cynizm i mataczenie triumfuje: kpi się ze sprawiedliwych, próbujących logicznie prześledzić sekwencje wydarzeń.

Wołanie o prawdę o katastrofie smoleńskiej oraz domaganie się sprawiedliwości i ukarania winnych jest warunkiem niepodległości ojczyzny i godności Polaków.

 Bądźmy wierni, chodźmy.

Aleksander Rybczyński

www.2015-smolensk-katyn.info

Zapraszamy do przesyłania informacji o planowanych obchodach w Polsce i innych częściach świata. Szczegóły pod linkiem, zamieszczonym powyżej.

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: