Prezydentura zgody, bezpieczeństwa i wolności


W ostatnich dniach przed godziną prawdy 24 maja 2015 roku Bronisław Komorowski agituje wyborców, prosząc by głosowali na prezydenta „zgody i bezpieczeństwa” i prezydenta „polskiej wolności”. Przypomina to najgorszy styl propagandy rodem z sowieckiego lamusa: głosić kłamstwo, jako najoczywistszą prawdę tak, by bezczelność ta zamknęła wszystkim usta.

 Polacy powinni już wiedzieć, że za rządów Platformy Obywatelskiej i podczas kadencji urzędującego „strażnika żyrandoli” nie było w Polsce zgody, a bezpieczeństwo, oparte na przytakiwaniu potężnym sąsiadom jest iluzoryczne i zależy jedynie od ich dobrej albo złej woli

 Przypomnijmy choćby „bezpieczeństwo” energetyczne i niekorzystne, zawarte na dziesiątki lat umowy gazowe z Rosją, opieszałość i złą wolę w budowie Portu Północnego, brak sprzeciwu na Nord Stream, wyrafinowanie i cyniczne kroki rządu Donalda Tuska, które doprowadziły do katastrofy smoleńskiej, czy choćby systematyczne degradowanie siły polskiej armii.

Zgoda prezydenta Komorowskiego polega na przyjęciu jedynej słusznej opcji politycznej, akceptacji mafijnego stylu zarządzania Polską i demontażu struktur państwa. Nie ma zgody z tymi, którzy się z nami nie zgadzają!

Wyborcom Komorowskiego pozostaje jeszcze „polska wolność”, której najbardziej wymownym przejawem jest możliwość swobodnego podróżowania i emigrowania milionów młodych Polaków. Wolność od pamięci, wolność od historii, wolność od godności narodowej i wolność robienia „co chceta” to kryteria wyobrażeń o wolnej i niepodległej ojczyźnie rządzących III RP. Prezydent Bronisław Komorowski jest gwarantem dalszego bezkarnego rozbioru naszej ojczyzny i rozkładu wartości, za które nasi przodkowie oddawali życie podczas wojen i powstań niepodległościowych.

Aleksander Rybczyński

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: